Kontaktujte nás
Kontaktujte nás

Kalendář

Dostali jsme zadání vytvořit adventní kalendář pro e-shop

Cílová skupina: POZOR!
PRO MLADÉ MUŽE!

V roce 2023 nás kontaktovali kluci ze snusim s prosbou vytvořit produkt, který na trhu nemá obdoby. Adventní kalendář s nikotinovými sáčky.

Chtěli chytlavý design zaměřený na mladé muže.

Jedná se o komplexní projekt, který jsme řešili hned na několika frontách. První a nejdůležitější krok tak byla tvorba samotného designu, zaslali jsme hned několik návrhů. U kluků vyhrál design se sněhulákem. Návrh jsme museli několikrát upravovat, aby čísla na kalendáři byla viditelná a čitelná.

Tímto projekt ale teprve začal, bylo třeba zajistit tvrdý kartón a do něj přesně vyřezat pole na následné umístění menších sáčků s překvapením. Zkoušeli jsme hned několik typů kartónu i s vyřezáním na plotru.

Aby finální spotřebitel věděl, co ochutnává ve svém kalendáři, bylo potřeba vyrobit nálepky o velikosti tři centimetrů s designem daného výrobku, který je uvnitř. Jednalo se o více než 60 druhů nikotinových sáčků. Každý druh byl napočítán na jiné množství samolepek.

Posledním krokem bylo zajistit, aby políčka byla „vylupovací.“ Jednotlivá políčka jsme nechali oddělit pro snadné otevírání laserem. Tzv. metoda perforace. Tímto byla příprava kalendářů téměř hotová. Kluci nám dodali jednotlivé sáčky a my jsme kalendáře kompletovaly, včetně naplnění jednotlivých políček, lepení a zabalení.

Tento speciální Vánoční produkt, měl úspěch, kalendáře se téměř ihned vyprodaly a z toho máme radost. Byla to pro nás nová zkušenost, projekt jsme realizovali od A po Z.